Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Czwartek, 2022-07-07 ( Imieniny: Estery, Kiry)

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie - Program korekcyjno - edukacyjny dla sprawców przemocy

Program korekcyjno - edukacyjny dla sprawców przemocy

POWIATOWY PROGRAM ODDZIAŁYWAŃ KOREKCYJNO-EDUKACYJNYCH DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE

W POWIECIE MRĄGOWSKIM NA LATA 2021 - 2024

 

PROGRAM KOREKCYJNO-EDUKACYJNY NA LATA 2021 - 2024

 

OGŁOSZENIE

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie informuje, iż w okresie październik – grudzień 2020r. będzie realizowany program korekcyjno-edukacyjny dla sprawców przemocy w rodzinie, finansowany przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

 

Jeżeli jesteś pełnoletnią osobą (kobietą lub mężczyzną)jeśli nie radzisz sobiez kontrolowaniem i opanowaniem własnych negatywnych emocji oraz stosujesz agresję wobec swoich bliskich,dołącz do grupy uczestników.

 

Nie ponosisz żadnych kosztów, udział w programie jest bezpłatny, zajęcia będą prowadzone w formie spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych przez specjalistę z zakresu pracy korekcyjno-edukacyjnej ze sprawcami przemocy   w rodzinie.

 

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną, realizacja programu korekcyjno-edukacyjnego będzie odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego (używanie środków dezynfekcyjnych, maseczek i rękawic, zachowanie bezpiecznych odległości pomiędzy uczestnikami programu).

 

Szczegółowych informacji udziela pracownik socjalny Bożena Kulikowska-osobiście w PCPR ul. Warszawska 53 lub telefonicznie 89 743 33 63, 89 743 33 64.

 

Wszelkie informacje dotyczące tegoż programu będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie, www.pcpr.powiat.mragowo.pl

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie prowadzi nabór do programu korekcyjno-edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie, finansowanego przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki.

Realizacja: wrzesień-grudzień 2018

Program skierowany jest do pełnoletnich osób, które nie radzą sobie z kontrolowaniem  i opanowaniem własnych negatywnych emocji oraz stosujących przemoc wobec swoich bliskich.

Zajęcia w formie spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych dla uczestników programu bedą prowadzone przez specjalistów z zakresu pracy korekcyjno-edukacyjnej ze sprawcami przemocy w rodzinie.

Udział w programie i konsultacje są bezpłatne 

Chętne osoby zapraszamy do udziału w programie, a instytucje realizujące zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy do współpracy. 

Szczegółowych informacji udziela pracownik socjalny Bożena Kulikowska
tel. (89) 743 33 63, (89) 743 33 64.

 

OGŁOSZENIE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie prowadzi nabór osób chętnych do udziału w programie korekcyjno-edukacyjnym dla  osób stosujących  przemoc w rodzinie   w terminie od 27 września do 22 grudnia 2021 roku.

  Jeżeli jesteś pełnoletnią osobą (kobietą lub mężczyzną), jeśli nie radzisz sobie  z kontrolowaniem  i opanowaniem własnych negatywnych emocji  oraz  stosujesz agresję wobec swoich bliskich, dołącz  do grupy uczestników.

Nie ponosisz żadnych kosztów, udział w programie jest bezpłatny, zajęcia  prowadzone są  w formie spotkań indywidualnych  i warsztatów grupowych przez specjalistę z zakresu pracy korekcyjno-edukacyjnej ze sprawcami przemocy   w rodzinie.

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną, realizacja programu korekcyjno-edukacyjnego  będzie odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego (używanie środków dezynfekcyjnych, maseczek i rękawic, zachowanie bezpiecznych odległości pomiędzy uczestnikami programu).

Szczegółowych informacji udziela pracownik socjalny  Bożena Kulikowska-osobiście  w  PCPR ul. Warszawska 53 lub telefonicznie (89) 743 33 63, (89) 743 33 64.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-06-04 09:42przez:
Opublikowano:2021-06-04 13:57przez:
Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie
Odwiedziny:216

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo